VIRA UKRAINE! 2022 – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

VIRA UKRAINE! 2022

10-12 Березня

 

Шановні панове!

            Запрошуємо  Вас  взяти  участь  в  Міжнародному  архітектурно-будівельному  форумі VIRA UKRAINE!, який відбудеться з 10 по 12 березня 2022 року в пасажирському комплексі Одеського морського порту. Форум проводиться за підтримки Національної спілки архітекторів України, Одеської облдержадміністрації, Одеської міськради, Регіональної торгово-промислової палати, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Асоціації архітекторів Одеси.

             Пріоритетним напрямком форуму VIRA UKRAINE!  є сучасне високотехнологічне будівництво в Україні. Традиційно до форуму приурочені професійні фестивалі та конкурси, в рамках форуму проводяться семінари і презентації інноваційних будівельних технологій і матеріалів.

             Основні розділи форуму:

  • Виставка інноваційних будівельних технологій і матеріалів VIRA UKRAINE!
  • Виставка енергозберігаючих технологій та інженерних систем VIRA INSTAL!
  • Виставка дизайну інтер’єру VIRA INTERIOR!
  • Виставка нерухомості VIRA REALTY!
  • Фестиваль архітектури і дизайну VIRA ODESSA!                   

        Архітектурно-будівельний  форум  VIRA UKRAINE!  супроводжується масштабною рекламною кампанією в соцмережах (Facebook, Instagram) і пошукових системах (до 1 млн показів), на телебаченні і радіо (близько 1000 виходів рекламних роликів,    інформаційних сюжетів та тематичних програм),    зовнішньою рекламою (500 рекламоносіїв).    Потенційним  учасникам  і  відвідувачам  розсилається  більше 100 тис. інформаційних листів і запрошень.

        Запрошуємо Вашу компанію взяти участь в Міжнародному виставковому форумі VIRA UKRAINE!

Оргкомітет:   Виставочний центр «ОДЕСЬКИЙ ДІМ»   

тел: (0482) 37-17-37,   067 482-86-82,   050 490-90-69

www.expohome.com.ua      info@expohome.com.ua