«ОДЕСЬКИЙ ДIМ» 20 – 22 Травня 2021 – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

«ОДЕСЬКИЙ ДIМ» 20 – 22 Травня 2021

20-22 Травня 2021

Шановні панове!

            Запрошуємо  Вас  взяти  участь  в  Міжнародному  архітектурно-будівельному  форумі «ОДЕСЬКИЙ ДІМ», який відбудеться з 20 по 22 Травня 2021 року в пасажирському комплексі Одеського морського порту. Форум проводиться за підтримки Національної спілки архітекторів України, Одеської облдержадміністрації, Одеської міськради, Регіональної торгово-промислової палати, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Асоціації архітекторів Одеси.

             Пріоритетним напрямком форуму «ОДЕСЬКИЙ ДІМ»  є сучасне високотехнологічне будівництво в Україні. Традиційно до форуму приурочені професійні фестивалі та конкурси, в рамках форуму проводяться семінари і презентації інноваційних будівельних технологій і матеріалів.

             Основні розділи форуму:

              Виставка інноваційних будівельних технологій і матеріалів “ОДЕСЬКИЙ ДІМ”

              Виставка енергозберігаючих технологій “ODESSA ENERGY”

   Фестиваль архітектури і дизайну “Я ТАК БАЧУ!”                  

        Архітектурно-будівельний  форум  «ОДЕСЬКИЙ ДІМ»  супроводжується масштабною рекламною кампанією в соцмережах (Facebook, Instagram) і пошукових системах (до 1 млн показів), на телебаченні і радіо (близько 1000 виходів рекламних роликів,    інформаційних сюжетів та тематичних програм),    зовнішньою рекламою (500 рекламоносіїв).    Потенційним  учасникам  і  відвідувачам  розсилається  більше 100 тис. інформаційних листів і запрошень.

        Запрошуємо Вашу компанію взяти участь в Міжнародному виставковому форумі «ОДЕСЬКИЙ ДІМ».

Оргкомітет:   Виставочний центр «ОДЕСЬКИЙ ДІМ»   

тел: (0482) 37-17-37,   067 482-86-82,   050 490-90-69

 www.expohome.com.ua      info@expohome.com.ua