ODESSA ENERGY 2021 – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

ODESSA ENERGY 2021

20-22 Травня 2021

Шановні панове!

20 – 22 Травня 2021 року в рамках міжнародного архітектурно-будівельного форуму «ОДЕСЬКИЙ ДІМ» відбудеться виставка енергозберігаючих технологій ODESSA ENERGY.

Основна мета виставки – демонстрація новітніх енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії, залучення зацікавлених клієнтів і партнерів, обмін досвідом, розвиток ринку інженерного забезпечення будівель і споруд, популяризація нових систем опалення та енергозабезпечення.

Основні розділи виставки

• Енергозберігаючі технології

•     Альтернативні джерела енергії

•     Котли, системи опалення

•     Теплі підлоги і системи обігріву

•     Генератори і міні-електростанції

• Стабілізатори напруги

Джерела безперебійного живлення

Теплові насоси

Вентиляція і кондиціонування

Системи очищення повітря

Електрообладнання та освітлення

Системи «Розумний дім» 

В рамках виставки планується проведення презентацій і семінарів по енергозберігаючим технологіям та альтернативним джерелам енергії.

Партнерами по організації тематичних конференцій та семінарів виступають провідні інженерні компанії України і Одеська державна академія будівництва і архітектури.

Підготовка і проведення виставки супроводжується масштабною рекламною кампанією в соцмережах (Facebook, Instagram) і пошукових системах (до 1 млн показів), на телебаченні і радіо (близько 1000 виходів рекламних роликів,    інформаційних сюжетів та тематичних програм), зовнішньою рекламою (500 рекламоносіїв).    Потенційним  учасникам  і  відвідувачам  розсилається  більше 100 тис. інформаційних листів і запрошень.  

Запрошуємо Вашу компанію взяти участь у виставці енергозберігаючих технологій   ODESSA ENERGY.

Виставочний центр «Одеський дім»