Історія компанії – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

Історія компанії

Виставочний центр «Одеський дім», створений в 1998 році, провів більше 200 виставкових заходів і є однією з провідних компаній – організаторів виставок в Україні.

У перші роки своєї діяльності Виставочний центр «Одеський дім» вдало поєднував організацію і проведення виставок і ярмарків товарів широкого споживання («Різдвяна карусель», «Оксамитовий сезон», «Весняний пасаж», «Літній вернісаж», «Галерея подарунків») і спеціалізованих виставок з насиченою діловою, освітньою та культурною програмою («Світ високих технологій», «Одеський автомобільний дім», «Торговельне обладнання», «Тара і Упаковка», «ПродМашЕкспо», «Меблі та Інтер’єр», «Кухня», «Нова колекція»,« New Style »,«MODНИЙ LOOK»).

З 2005 року Виставковий центр «Одеський дім» зосередив свої зусилля, в основному, на проведенні спеціалізованих форумів архітектурно-будівельної тематики, індустрії моди та краси, освіти і працевлаштування моряків.

Перша архітектурно-будівельна виставка «Одеський дім» відбулася в 2000 році, в 2019 році проведена Двадцята ювілейна виставка «Одеський дім», яка стала найбільшим виставковим заходом у сфері архітектури та будівництва на Півдні України!  

З 2002 року Виставковий центр «Одеський дім» почав проводити архітектурно-будівельні форуми BuildTech і Vira Ukraine! У наступні роки в рамках цих форумів стали проводитися спеціалізовані виставки з інженерних систем, енергозберігаючих технологій та альтернативних джерел енергії: BuildEnergy, Vira Instal! і Odessa Energy. Протягом ряду років в окрему експозицію виділяли напрямок нерухомості під назвою Vira Realty!

В рамках архітектурно-будівельних форумів традиційно проводяться виставки-конкурси та архітектурні фестивалі: “Творення”, “Золота Арка”, InterZona, Vira!, “Я так бачу!”, Vira Odessa!

Архітектурні та дизайнерські напрямки виставок підтримуються телевізійними проектами. Досить відомими і популярними в 2002 – 2010 роках були телепрограми «ІнтерЗона», «АртЗона» і «ПортоПоліс Одеса».

Виставочний центр «Одеський дім» активно співпрацює в організації заходів з іншими виставковими компаніями та провідними навчальними закладами Одеси.

З 2002 року Виставочний центр «Одеський дім» спільно з компанією «Експо-Юг-Сервіс» проводить Міжнародний форум індустрії краси Style&Beauty. Виставка Style&Beauty завжди супроводжується насиченою програмою супутніх презентаційних та навчальних заходів. Протягом багатьох років в рамках форуму проводяться професійні конкурси з перукарського мистецтва, нейл-дизайну, масажних технологій та в інших напрямках індустрії краси.    

ВУ 2017 – 2018 роках Виставковий центр «Одеський дім» спільно з турецькою компанією “Lider Expo” провів 4 виставки моди і текстилю “Odessa Fashion & Textile” і виставку модного одягу і аксесуарів “MODНИЙ LOOK”. У виставках брали участь близько 100 турецьких виробників тканин і модного одягу, а також українські дизайнери і виробники одягу і модних аксесуарів.

Близько десяти років однією з найбільш популярних і, за загальним визнанням, найкрасивішою виставкою в Одесі є виставка «СВАДЬБА», на якій демонструють свої можливості організатори весільних урочистостей, корпоративів та інших святкових заходів.

З 2013 року Виставочний центр «Одеський дім» спільно з Національним університетом «Одеська морська академія» організовує міжнародний форум «Освіта, підготовка та працевлаштування моряків» / International Forum on Seafarers’ Education, Training and Crewing, скорочено – форум ETC https://etc-odessa.com   

Форум об’єднує спеціалізовану виставку і конференцію, в яких беруть участь організації, підприємства і провідні світові експерти в галузі навчання, тренажерної підготовки та працевлаштування моряків. У 2019 року в форумі взяли участь представники 120 компаній з 25 країн.

.

Успіх заходів, організованих Виставочним центром «Одеський Дім», забезпечує:

 • команда професіоналів, що працюють в сфері виставкової діяльності більше 20 років, які продовжують постійно підвищувати свою кваліфікацію;
 • підтримка державних структур, професійних спілок та громадських організацій, Одеської обласної державної адміністрації, Одеського міськвиконкому, Регіональної торгово-промислової палати, Одеського морського торгового порту;
 • партнерство з вищими навчальними закладами та професійними об’єднаннями при організації конференцій, симпозіумів, семінарів, професійних конкурсів;
 • інформаційна підтримка спеціалізованих видань та популярних мас-медіа; 
 • наявність власного виставкового обладнання та партнерів, здатних забезпечувати технічну підтримку заходів на найвищому рівні.

 1. Рекламна і PR-підтримка учасників до виставки, під час виставки і після виставки.
 2. Гнучка система знижок і бонусів постійним учасникам.
 3. Партнерам заходів – додаткова рекламна підтримка за рахунок організатора.
 4. Можливість проведення своїх заходів (семінарів, майстер-класів, презентацій, конкурсів та ін.) в рамках виставкових форумів. Анонси заходів партнерів і учасників розміщуються на сайті та інших інтернет-ресурсах організатора, в інформаційних листах, на запрошеннях, на афішах і в рекламних публікаціях, на телебаченні (до і під час роботи виставки).
 5. Додаткові рекламні можливості на виставці: реклама в узгоджених місцях на території виставки (банери, прапори, плакати, промо-стійки, окремо розташовані експонати з символікою учасника); надання хостес і промоутерів; радіореклама в виставкових залах; реклама в виставковому каталозі.
 6. Допомога в розробці і створенні ексклюзивних виставкових стендів, нестандартне оформлення експозицій.
 7. Надання послуг перекладачів, стендистов, моделей, промоутерів.
 8. Допомога в доставці, митному оформленні та зберіганні експонатів зарубіжних Учасників.
 9. Організація трансферів, бронювання готельних номерів та індивідуальних апартаментів за бажанням учасника.    
 10. Організація культурних програм для учасників та офіційних гостей (забезпечення квитками в театри, організація дозвілля, екскурсій, транспортне обслуговування)

Із задоволенням обговоримо будь-які ідеї та побажання з питань співробітництва.