РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА

Кожна виставка, організована Виставочним центром «Одеський дім», супроводжується активною рекламною підтримкою,
Крім того, кожному учаснику виставки надається можливість додаткової рекламної підтримки в процесі підготовки виставки, під час виставки і після виставки:

РЕКЛАМна  пІдТРИМка учасника вИставки 

Виставочний центр «Одеський дім» надає наступні рекламні можливості учасникам виставки:

Розміщення публікацій про досягнення та новинки учасника виставки на сторінках організатора www.facebook.com/expohome.com.ua  і  www.instagram.com/odessa_expohome:  до 20 тис показів – без додаткової оплати, до 200 тис показів – за фактичними витратами на розміщення реклами з настройками цільової аудиторії учасника.

Розміщення інформаційних і рекламних сюжетів на телеканалах інформаційних партнерів виставки за пільговими виставковими розцінками з безкоштовним дублюванням на сторінках організатора в соцмережах. 

Фахівці Виставочного центру «Одеський дім» надають допомогу в розробці сценаріїв і виготовленні якісних фільмів і рекламних роликів для розміщення на телебаченні і в соцмережах.

Підготовка та розміщення публікацій у друкованих виданнях інформаційних партнерів виставок.

Розміщення інформаційних і рекламних сюжетів партнерів заходів при проведенні професійних конференцій, симпозіумів, фестивалів, конкурсів та інших заходів під час виставки на великому екрані в виставковому залі.

Розміщення рекламних конструкцій і банерів на території виставки. 

Розповсюдження рекламної продукції учасника за цільовою аудиторією учасника виставки за допомогою інформаційних партнерів виставки та кур’єрських служб.

Розміщення рекламних матеріалів на службі інформації організатора виставки.

Трансляція аудіо-роликів і /або рекламних оголошень учасника на виставковому радіо.