Місце проведення виставок – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

Місце проведення виставок

Виставочний центр «Одеський дім» проводить виставки на території пасажирського комплексу Одеського морського порту.

Центральний зал пасажирського комплексу має загальну площу близько 3000 кв. м, включаючи балкони площею 700 кв.м. Висота залу в центральній частині – 12 метрів, висота залу під балконами – близько 3 метрів, над балконами – більше 8 метрів. 

Зал ресторану площею 400 кв.м часто використовується для проведення конференцій, але може бути використаний і як додаткова виставкова зала, разом з прилягаючими до нього відкритими балконами площею 600 кв.м.

На території пасажирського комплексу розташований Яхт-клуб з елінгами площею 1500 кв.м і Морський арт-термінал площею 700 кв. м, які також періодично використовуються для проведення виставок і конференцій.

Відкрита площа пасажирського комплексу (понад 20 тис. кв.м) дозволяє розміщувати на ній швидкомонтовані павільйони і великі експозиції під відкритим небом.  

Компанія AMBIENCE ™ – офіційний представник в Україні компанії RÖDER HTS HÖCKER ™ (Німеччина) і партнер Виставочного центру «Одеський дім» з технічного забезпечення заходів будь-якого масштабу і рівня складності, має в своєму розпорядженні достатній парк тентових павільйонів розміром до 2500 кв.м. 

У 2018-2019 роках Виставочний центр «Одеський дім» провів в таких павільйонах кілька виставок на території Промтоварного ринку 7 км і на території торгового центру Fontan Sky.  

 пасажирському комплексі є п’ять приміщень площею від 100 до 700 кв.м для проведення конференцій, семінарів, конкурсних заходів, невеликих виставок і презентацій.


Пасажирський комплекс знаходиться в центрі міста, відстань від залізничного вокзалу і автовокзалу – менше двох км, відстань від аеропорту – менше 10 км.  

На території комплексу є цілодобова автостоянка на 200 автомобілів з мінімальною в місті добової платою за парковку.

В радіусі двох кілометрів знаходиться не менше ста готелів, кафе і ресторанів, а також більшість культурних і архітектурних пам’яток Одеси.