УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ – ВИСТАВОЧНИЙ  ЦЕНТР "ОДЕССКИЙ ДIМ"

УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ
1. Організатор надає площу, обладнання та послуги Учаснику виставки відповідно до його заявки. Умови оплати регламентуються договорами Організатора з кожним Учасником виставки.

2. Організатор вибирає місце проведення виставки і розробляє загальний план експозиції виставки.

3. Всі варіанти планів експозиції, розповсюджувані до відкриття виставки, є попередніми і Організатор залишає за собою право їх коригування.

4. Всі стенди виставки повинні перебувати під наглядом повноважних представників Учасників виставки протягом усього періоду роботи виставки.

5. Організатор зберігає за собою право відмовляти Учаснику представляти продукцію, яка може бути небезпечна для оточуючих, не відповідає тематиці виставки або не належить учаснику виставки.

6. На демонстрацію експонатів з рухомими частинами, що працюють під високою напругою, що містять отруйні, вибухонебезпечні, радіоактивні або легкозаймисті речовини, рідини під тиском, експонентом має бути отримано письмовий дозвіл організатора.

7. Права Учасника не можуть бути передані іншій організації або фізичній особі. Учасник не має права передавати площу, отриману від Організатора виставки за Договором про участь у виставці, а також здавати її в суборенду повністю або частково.

8. Учасник виставки, його представники і агенти несуть повну відповідальність за будь-які пошкодження, спричинені їх діями або упущеннями, завдані приміщенню виставки, майну інших учасників або Організатора виставки. Організатор зберігає за собою право утримання майна Учасника виставки до тих пір, поки всі претензії до нього не будуть задоволені.

9. Учасник виставки зобов’язаний виконувати правила протипожежної безпеки.

10. Експонати повинні перебувати на стенді Учасника до оголошеного Організатором часу закриття виставки.

11. Організатор не несе відповідальності у результаті наступних форс-мажорних обставин: оголошення війни, розрив дипломатичних і торговельних відносин, загроза терористичного акту, епідемії, офіційні розпорядження організатору виставки з боку влади і т.п. Якщо з цих причин виставка скасовується, Організатор зобов’язаний протягом 15 днів з моменту прийняття рішення оголосити нові терміни проведення виставки або повернути учаснику суму проведеної оплати за вирахуванням пропорційної частини своїх прямих витрат, понесених до цього моменту. Крім цієї суми Організатор не відшкодовує жодних збитків Учаснику виставки.

12. Оплата участі у виставці здійснюється в терміни, встановлені в кожному конкретному договорі про участь у виставці, відповідно до рахунків, які висилаються організаторами. Резервування експомісця проводиться після оплати реєстраційного внеску. Повна оплата площі, обладнання і замовлених послуг повинна бути зроблена не пізніше, ніж за 30 днів до відкриття виставки.

13. Якщо Учасник виставки оплатив участь і після цього прийняв рішення про відмову брати участь у виставці, Організатор утримує 30% плати, визначеної в Договорі, якщо відмова надійшла не пізніше, ніж за 60 днів до відкриття виставки, і 100% після зазначеного терміну.

Якщо Учасник виставки не займає наданої йому згідно з Договором про участь виставкової площі протягом 1 години після відкриття виставки, Організатор має право використовувати цю площу на свій розсуд, у тому числі передати цю площу іншому Учаснику. 

15. У разі порушення умов участі у виставці, зарезервована для Учасника виставкова площа може бути передана іншому учаснику, а платежі не повертаються.